Halda herrfickur i silver

Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALDA, fickur, silver, ca 1901, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett stämplad HH (Henning Hammarlund, verksam 1888-1914), serienr. 13811, cal Z, diameter 50 mm, originaletui

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

566193

2018-08-29