Praktvas Japan

Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan
Praktvas Japan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRAKTVAS, porslin, Japan, 1900-talets mitt, Satsuma, sk moonflask, förgylld, med hänklar i form av drakar, dekor av polykrom figurscen, höjd ca 79 cm

Delvis blekt yta

566203

2018-08-30