Kurt Jungstedt

Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Modell, singerad och daterad Kurt Jungstedt -43, olja på duk, ca 92x73 cm

566205

2018-08-31