Skålar assietter pendelställ Kina
2018-08-30
566207
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 2 st, ASSIETTER, 2 st, PENSELSTÄLL, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger, skålarnas diameter ca 10-12 cm
Smärre nagg