Skålar assietter pendelställ Kina
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅLAR, 2 st, ASSIETTER, 2 st, PENSELSTÄLL, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger, skålarnas diameter ca 10-12 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg
566207
Päivämäärä:
2018-08-30