Skålar assietter pendelställ Kina

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKÅLAR, 2 st, ASSIETTER, 2 st, PENSELSTÄLL, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger, skålarnas diameter ca 10-12 cm

Kuntoraportti

Smärre nagg

566207

Päivämäärä:

2018-08-30