Ljusstake barock

Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, delvis 1700-tal, barock, för två ljus, höjd ca 20 cm

Lagningar, skador

566218

2018-08-31