Golvvas design Anna-Lisa Thomson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA-LISA THOMSON, golvvas, "Paprika", Upsala-Ekeby, delvis glaserat stengods, signerad ALT 1032, höjd ca 57 cm

Nagg vid mynningen

566224

2018-08-30