Oljemålning figurscen

Oljemålning figurscen
Oljemålning figurscen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Orientalisk figurscen, olja på duk, uppfordrad, ca 22x27 cm

Skrapmärke i nedre högra hörnet

566226

2018-08-30