Wiener Werkstätte Fajans saltkar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WIENER WERKSTÄTTE, saltkar, fajans, Österrike, Wien, 1910/20-tal, i form av häst, polykromt bemålad, höjd ca 8,5, längd 11 cm

Nagg

566235

2018-08-30