Siri Rathsman gouache

Siri Rathsman gouache
Siri Rathsman gouache
Siri Rathsman gouache
Siri Rathsman gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIRI RATHSMAN (18985-1974): Stilleben, signerad och daterad Siri Rathsman -49, gouache, ca 28x36 cm

566242

2018-08-30