Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skål, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft, invändigt blästrad, dekor av figurer, KOSTA UNIK B.254 B Vallien, höjd ca 17, 22x18 cm
Tillverknings defekter/nagg
566245
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här