Birger Lundqvist

Birger Lundqvist
Birger Lundqvist
Birger Lundqvist
Birger Lundqvist
Birger Lundqvist
Birger Lundqvist
Birger Lundqvist
Birger Lundqvist

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BIRGER LUNDQVIST (1910-1952 ): (4): Figurkompositioner, signerad varav en stämpel signerad och daterad -39,-36,-31,-36, blandteknik resp tusch, varierande mått, största måttet 45x42,5 cm, oramde

Kuntoraportti

Enstak nållmärken,

566258

Päivämäärä:

2018-08-31