Birger Lundqvist
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIRGER LUNDQVIST (1910-1952 ): (4): Figurkompositioner, signerad varav en stämpel signerad och daterad -39,-36,-31,-36, blandteknik resp tusch, varierande mått, största måttet 45x42,5 cm, oramde
Kuntoraportti
Enstak nållmärken,
566258
Päivämäärä:
2018-08-31