Lisa Larson figuriner "Malin" och "Lotta"
2018-08-31
566264
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON, figuriner, 2 st., "Malin" och "Lotta", Gustavsberg, stengods, signerade, höjd ca 18 cm
Malin med smärre fotnagg