Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
INGER EKDAHL (född 1922): komposition, signerad och daterad á tergo Inger Ekdahl 1958, olja på duk, ca 48x64 cm
566293
2018-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här