Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVERFÖREMÅL, 10 dlr, bestående av (6) muggar samt. (4) pokaler, bägarna stämplade 1897, pokalerna stämplade 1927-1929, höjd 6-13 cm, total vikt 416 g

Beläggningar på samtliga föremål, bucklor, repor och märken förekommer

566313

2018-08-30