Silverföremål
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVERFÖREMÅL, 10 dlr, bestående av (6) muggar samt. (4) pokaler, bägarna stämplade 1897, pokalerna stämplade 1927-1929, höjd 6-13 cm, total vikt 416 g
Beläggningar på samtliga föremål, bucklor, repor och märken förekommer
566313
2018-08-30