Jens H Quistgaard brickbord
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JENS HARALD QUISTGAARD, Danmark, brickbord, massiv teak, löstagbar samt vändbar skiva/bricka med en slät och en konkav sida, 1900-talets mitt, höjd 43, diameter 50 cm
Bruksslitage, vissa märken/repor
566316
2018-08-30