Klubbat för:
120 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): Vid Lions drag strip II, signerad och daterad Ulf W 66-68, olja på duk, 80x100 cm.
566323
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här