Alberto Lievore fåtöljer

Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer
Alberto Lievore fåtöljer

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALBERTO LIEVORE, fåtöljer, 1 par, "Neutra", Andreu World, mörkbetsat stommar, klädda med ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage och repor

566328

2018-08-30