Vas Sabino

Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino
Vas Sabino

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABINO, ´´La Roude´´, vas, Frankrike, 1920/30-tal, gjuten glasmassa, opalinglas, signerad Sabino Paris, höjd ca 25 cm

566359

2018-08-31