Kandelebrar 1 par

Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par
Kandelebrar 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för två ljus, s.k. blekingestake, 18/1900-tal, mässing, med punsad dekor, höjd 25 cm

Slitage, lagnignar

566362

2018-08-31