Matservis "Pigg" design Kjell Blomberg

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL BLOMBERG, matservis, 33 delar, modell "Pigg", 1950/60-tal, Upsala-Ekeby Gefle, bestående av: 9 mattallrikar, 12 assietter, 9 djupa tallrikar, såssnipa, 2 fat

Bruksslitage

566364

2018-08-31