Erik Juselius

Erik Juselius
Erik Juselius
Erik Juselius
Erik Juselius
Erik Juselius
Erik Juselius
Erik Juselius
Erik Juselius

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

300 EUR

ERIK JUSELIUS (1891-1948) Vårlandskap
Sign. Eckerö våren 1942. Olja på masonit 54x67 cm.

566405

2018-08-30