Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
300 EUR
ERIK JUSELIUS (1891-1948) Vårlandskap
Sign. Eckerö våren 1942. Olja på masonit 54x67 cm.
566405
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här