Tord Lyseving Åredal skulpterat trä

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORD LYSEVING ÅREDAL (född 1943): Utan titel, monogramsignerad och daterad TL -16, skulpterat trä, total höjd ca 116 cm

566433

2018-09-02