Carl Malmsten Nya Guldheden
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Nya Guldheden", matsalsgrupp, 7 dlr, Åfors Möbelfabrik, fanérade i valnöt och teak, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 75,135x90, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 (varav en med sarg) medföljer
Brukslitage, ytskador
566434
2018-09-02