Kurt Lindon Sommar

Kurt Lindon Sommar
Kurt Lindon Sommar
Kurt Lindon Sommar
Kurt Lindon Sommar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LINDON (1910-1985): "Skeppsholmen", signerad Lindon, olja på pannå, ca 30x78 cm

566436

2018-09-02