Tord Lyseving Åredal oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD LYSEVING ÅREDAL (född 1943): Stockholmsmotiv, signerad T Lyseving, olja på duk, ca 80x120 cm

566437

2018-09-02