Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara Nr 13, signerad och daterad 1968 à tergo, bemålat assemblage på pannå, i form av masker, ca 56,5 x 64,5 cm.
566438
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här