Albert Johansson Stapelvara Nr.13

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara Nr 13, signerad och daterad 1968 à tergo, bemålat assemblage på pannå, i form av masker, ca 56,5 x 64,5 cm.

566438

2018-10-03