Soffbord Mogensen

Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen
Soffbord Mogensen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1900-talets andra hälft, ek, modellnr 5362, etikettmärkningar, höjd ca 54, 80x85 total längd 160 cm

Ytskador, fläckar

566445

2018-09-02