Pokalglas 1800-tal Tyskland

Pokalglas 1800-tal Tyskland
Pokalglas 1800-tal Tyskland
Pokalglas 1800-tal Tyskland
Pokalglas 1800-tal Tyskland
Pokalglas 1800-tal Tyskland
Pokalglas 1800-tal Tyskland

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POKALGLAS, 1800-talets andra hälft, Tyskland, slipad dekor, höjd ca 24 cm

566483

2018-08-30