Takampel empire

Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire
Takampel empire

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

TAKAMPEL, empire, för tre ljus, metall och brons, total höjd ca 70 cm

Skador, slitage

566510

2018-08-31