Certina damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, damur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. 111.9299.68, läderarmband, diameter 22 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

566544

2018-08-30