Broscher 2 st mikromosaik

Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik
Broscher 2 st mikromosaik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCHER, 2 st, förgyllt silver, 1800/1900-tal, mikromosaik med florala motiv, ca 22,5x22 resp. 33,5x26 mm, totalvikt ca 17,7 g

566547

2018-08-31