Oljemålning John Arsenius

Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius
Oljemålning John Arsenius

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Droska med fyrspann, olja på duk, signerad J. Arsenius, daterad 1890, ca 60x95 cm.

Proveniens: Klippans Pappersbruk.

566548

2018-08-30