Zenith herrfickur
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZENITH, fickur, savonett, gulddoublé, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, boetten märkt Dennison Watch case, boettnr. 974520, verknr. 2219392, diameter 50,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
566554
2018-08-30