Zenith herrfickur

Zenith herrfickur
Zenith herrfickur
Zenith herrfickur
Zenith herrfickur
Zenith herrfickur
Zenith herrfickur
Zenith herrfickur
Zenith herrfickur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZENITH, fickur, savonett, gulddoublé, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, boetten märkt Dennison Watch case, boettnr. 974520, verknr. 2219392, diameter 50,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

566554

2018-08-30