Gambone skål

Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål
Gambone skål

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUIDO GAMBONE, skål, Italien, 1950-tal, stengods med glasyr i vit, turkos och svart, signerad ´´Gambone Italy´´, höjd ca 11 cm, diameter ca 22 cm

Mindre märke i skålens botten

566556

2018-08-30