Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUIDO GAMBONE, skål, Italien, 1950-tal, stengods med glasyr i vit, turkos och svart, signerad ´´Gambone Italy´´, höjd ca 11 cm, diameter ca 22 cm
Mindre märke i skålens botten
566556
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här