Hans Osswald oljemålning

Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983), Motiv av Visby ringmur, signeradOsswald, olja på pannå, ca 43x35 cm

566562

2018-08-30