Kontorsstol NKR

Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR
Kontorsstol NKR

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONTORS- / ARBETSSTOL, 1960/70-tal, sk. industridesign, etikettmärkt NKR Miljö AB, sits och rygg i björk, grålackerat stålunderrede, höj och sänkbar sits, snurrbar, ställbar rygg, sitthöjd 52-66 cm

Stålunderrede med slitage

566584

2018-09-16