Adriaen Brouwer, hans art, 1700-tal
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ADRIAEN BROUWER, hans art (1700-tal): Kroginteriör, olja på pannå, 30x39 cm, utan ram
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
retuscher
566626
2018-10-23