Adriaen Brouwer, hans art, 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ADRIAEN BROUWER, hans art (1700-tal): Kroginteriör, olja på pannå, 30x39 cm, utan ram

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

retuscher

566626

2018-10-23