David Teniers, hans art, omkring 1850
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
DAVID TENIERS, hans art (omkring 1850): Dansande par på byfest, olja på pannå, 24 x 31,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Duvnäs Gård, Nacka
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
566627
2018-10-23