David Teniers, hans art, omkring 1850

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DAVID TENIERS, hans art (omkring 1850): Dansande par på byfest, olja på pannå, 24 x 31,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Duvnäs Gård, Nacka

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

566627

2018-10-23