Hieronymus Francken, hans efterföljare omkring1700
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HIERONYMUS FRANCKEN, hans efterföljare (omkring 1700): Biblisk scen, olja på duk, 71x112 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
krackeleringar, färgbortfall
566629
2018-10-23