Ljuskrona oscariansk
2018-09-01
566644
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 15 ljus, förgylld stomme, behängd med prismor, höjd ca 90 cm
prismor saknas