HAY karmstolar

HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar
HAY karmstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEE WEELING & HAY, "About a Chair", (2) karmstolar, förkromat underrede, textilklädda sittskal, snurrfunktion, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, skador

566660

2018-08-30