Lampkupa
Valmis
2018-09-03
566661
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LAMPKUPA, 1800-talets andra hälft, till månskensampel, bemålat glas, beslag i brons, höjd ca 32
Omfattande lagningar, kedjor saknas