NK Lampbord
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAMPBORD, 1 par, 1970-tal, tillverkade i England för Nordiska Kompaniet, bägge med stomme hondurasmahogny, beslag i mässing, bägge med två hyllplan samt. låda i det nedre hyllplanets sarg, brickmärkta, höjd ca 67 cm, skivans mått ca 48x40 cm
Bruksslitage, smärre repor och märken
566680
2018-08-30