Broscher 2 st 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROSCHER, 2 st, förgyllt silver, 1800-talets slut, med dekor av filigran samt fasettslipad färgad glasfluss, behänge med 3 dekorativa kedjor resp. med dekor av filigran samt 2 röda koraller, längd ca 40 resp. 65 mm, totalvikt ca 26,6 g
566682
2018-08-31