Fredrik Wretman grafikmapp för Amnesty

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK WRETMAN (född 1953), "Freeze", mapp med 8 litografier av bl.a Madeleine Pyk, Lasse Åberg och Carl Fredrik Reuterswärd till förmån för Amnesty Internationals Z-Kampanj 1993 emot förtryck och yttrandefrihet, numrerad 10/100, signerat intyg av Fredrik Wretman medföljer, mappens mått ca 51x37 cm

566686

2018-08-31