Sängbord rokokostil
2018-08-30
566690
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, rokokostil, låda samt ljusbricka, bemålade i grått, beslag i mässing, höjd ca 68, 35x27 cm
Senare bemålning, skador