Etsning Hjördis Tengbom

Etsning Hjördis Tengbom
Etsning Hjördis Tengbom
Etsning Hjördis Tengbom
Etsning Hjördis Tengbom

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJÖRDIS TENGBOM (1877-1959): Dansande par, etsning, signerad i trycket Hjördis T-m, ca 10x7 cm

566692

2018-08-30